آجیل
  • 17 تیر 1400تاریخ انتشار:
  • اخباردسته بندی:
  • 1,123تعداد بازدیدها:
  • 0تعداد نظرات:

7 نکته درباره خرید اینترنتی آجیل که نمی دانستید!

راهنمای خرید اینترنتی آجیل

خرید اینترنتی که نزدیک به نزدیک به 3 دهه در ایران رواج پیدا کرده، از محبوبیت گسترده‌ای در دو سال اخیر بهره مند شده که به نوعی خرید محولاتی اساسی همچون گوشت، مرغ، خشکبار و آجیل از این طریق صورت می‌پذیرد. شرکت های گسترده و متنوعی در راستای تکریم، برآورده سازی نیاز و حفظ سلامت مشتریان خود، سفارشات غیر حضوری کالای خوراکی را به صورت تمام مکانیزه نیز ایجاد کرده اند تا افراد تنها با حضور در وب سایت فروشگاه اینترنتی مورد نظر و در کمترین زمان و بدون نیاز به استفاده از انرژی زیاد مرسولات خود را دریافت و خریداری نمایند. در این مقاله شما را با مهم ترین نکات خرید اینترنتی آشنا کرده و بهترین فروشگاه اینترنتی خرید آجیل را به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

1. خرید اینترنتی آجیل و کرونا

در دوران ظهور و شیوع کرونا، خرید اینترنتی خوراک و دیگر لوازم اساسی زندگی به صورت اینترنتی، در جهت بیرون نرفتن از محیط ایزوله و تمیز همچون منزل بیش از پیش رونق گرفت. به همین خاطر تمام شرکت های خصوصی که محصولات خود را با کمک تلفنی و گاها حضوری به مشتریان خود ارائه می دهند با ایجاد بستری مطمئن و آسان خرید اینترنتی به کاربران خود معرفی کرده اند.

2. خرید اینترنتی آجیل بهداشت بالا در بسته بندی

شرکت آجیل و خشکبار خشکپاک با نزدیک به 3 دهه سابقه در تولید و ارائه محصولات متنوع با کیفیت در سال 1373 شروع به فعالیت نمود، و از همان گام های نخست توانست اعتماد و اطمینان مشتریان داخلی را با کیفیت و بی‌نظیر به خود جلب کند. خط بسته بندی شرکت خشکپاک با قابلیت تمام خودکار و تمام هوشمند، بدون دخالت دست، آجیل ها را بسته بندی کرده و به تمام نقاط ایران ارسال می‌کند. تمام هوشمند خط بسته بندی شرکت باعث تا تمام استاندارد ایران از قبیل نشان سیب سلامت، مجوز سازمان استاندارد و ISO-9001 را دریافت کرده و محولی با کیفیت و بهداشت قابل توجه در اختیار مشتریان و خریداران خود قرار دهد.

3. از کیفیت آجیل خریداری شده اطمینان حاصل نمایید

چگونه می‌شود به کیفیت آجیل بسته بندی اطمینان کرد؟ شاید با نگاه به رنگ، تازگی و یا ترد بودن، ولی زمانی که شما محصولی را به صورت بسته خریداری می‌کنید. به درستی توانایی دید رنگ آن ندارید و یا حتی نمی توانید تازگی و ترد بودن آن را تست کنید. سازمان ملی استاندارد ایران که یکی از شناخته شده ترین سازمان ارائه مجوز استاندارد است، با بررسی کمی و کیفیت انواع محصولات به خصوص محصولات غذایی که رابطه مستقیمی با سلامت مردم دارد، این وظیفه را از جانب مردم انجام داده و پس از تایید کیفیت محصول، مجوز فروش محصولات را در بازار داخلی می دهد.

آجیل

4. خرید اینترنتی آجیل و صرفه جویی در زمان

با انتخاب گزینه خرید اینترنتی آجیل خشکپاک، در حالی که در محل کار خود، پشت سیستم نشسته اید و یا بر روی کاناپه خانه خودتان دراز کشیده اید و فضای مجازی تلفن همراه خود را چک می کنید، خرید اینترنتی مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی انجام داده و در اسرع وقت بر روی آدرس تعریف شده تحویل بگیرید. یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی آجیل، امکان مقایسه قیمت های انواع مختلف یک محصول بر روی وب سایت اینترنتی است.

5. امکان مقایسه قیمت با دیگر رقبا

شما می‌توانید با یک جستجوی کوتاه، تفاوت قیمت و کیفیت فروشگاه های مختلف را ملاحظه کرده و در نهایت بهترین تصمیم را برای خرید بگیرید. به عنوان مثال، فروشگاه خشکپاک، با هدف رضایت‌مندی حداکثری مشتری و مراجعه کنندگان خود، بهترین خرید اینترنتی آجیل را با قیمت مناسبی ارائه می دهد. مراجعه به فروشگاه های اینترنتی، مزایا زیادی را دربردارد، جدا از حذف شدن صف و قرار نگرفتن در محیط هایی با تجمع زیاد، اجازه مقایسه قیمتی محصولات را با دیگر برند ها می دهد.

6. آجیل بسته بندی بهتر است یا فله‌ای | مسئله این است

در بخش قبل به معرفی مزایا استفاده خرید اینترنتی مقایسه قیمت ها پرداختیم. از دیگر مزیت های خرید، بهداشتی بودن روند ارسال مرسولات است. برای مثال در هنگام خرید حضوری از مغازه و یا فروشگاه، پس از برداشتن آجیل باز و فله‌ای مورد نیاز که مشخص نیست در مجاورت چه آلودگی هایی همانند ویروس کرونا، ارتباط با دست هزاران نفر، آلودگی هوا قرار گرفته، و یا حیوانات موزی همچون مگس و موش از روی آن ها عبور کرده اند، با این تفاصیل پس از برداشتن میزان معین و در اختیار قرار دادن آن به دست فروشنده جهت محاسبه و دادن پول و یا کارت بانکی جهت تسویه حساب، کالای خریداری شده با 5 تا 7 مورد آلوده برخورد کرده و احتمال بالایی از انتقال ویروس کرونا و دیگر میکروب ها دارد، با این فرق که در خرید اینترنتی شما کالا مورد نظر را بر روی وب سایت مشاهده و مبلغ محصول را از طریق درگاه اینترنتی پرداخت می‌نمایید. ارسال جنس تنها از طریق انبار دار شرکت بسته بندی شده و دست کارمندان و پیک مرسوله مورد نظر برخورد نمی‌کند.

7. خرید اینترنتی آجیل و تاریخ انقضا

از دیگر معایب آجیل فله‌ای مشخص نبودن تاریخ تولید و انقضاء آن است و حتی گاها با پرسش از فروشنده آجیل، شاید حرفی خلاف واقعیت برای شما بیان شود. تفاوت اصلی آجیل بسته بندی با باز در همین قسمت است، که شرکت های ارئه کننده مواد غذایی برای دریافت سیب سلامت تاریخ تولید و انقضا محصولات خود را که در بازار ها ارائه می کنند را چاپ می کنند تا در صورت گذشتن تاریخ تعیین شده محصول، از مسمومیت غذایی، مصرف کنندگان خود جلوگیری کنند. برای دریافت اطلاعات کامل‌تر در زمینۀ خرید اینترنتی آجیل، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی خشکپاک مراجعه نمایید.

نظرات کاربران