انجیر خشکپاک

انجیر خشک در مجموعه کارخانه های خشکپاک بدون قند اضافی و مواد نگهدارنده تولید می شود. انجیر خشکپاک طعم و مزه طبیعی خود را تا 12 ماه حفظ می نماید . البته اگر در جای خشک و خنک مثل یخچال نگهداری شود.

 

انجیر خشک مرغوب

برای اینکه از شیرینی طبیعی و خواص انجیر خشک بهره کامل ببرید مهم است که از یک برند معتبر و با بسته بندی بهداشتی تهیه نمایید . انجیر خشک مرغوب اگر در شرایط مناسب نگهداری نشود به سرعت دچار کرم خوردگی می شود .

 

بسته به شرایط محیطی ، درصد انجیر خشک مرغوب یک درخت نسبت به درخت دیگر ممکن است تفاوت زیادی داشته باشد. اما بدون شک تمام محصولات یک درخت، در یک و حتی دو درجه کیفیتی قرار نخواهند گرفت. از این رو محصول به‌دست آمده به منظور ارائه به بازار و امکان قیمت‌گذاری مناسب، در خشکپاک بایستی دسته بندی گردد. فرآیند جدا سازی انجیر خشکپاک کاملا مکانیزه و بهداشتی انجام می شود .

 

خواص انجیر خشک

انجیر خشک منبع غنی از پتاسیم است، یک ماده‌ی معدنی که به کنترل سطح فشار خون کمک می‌کند. فیبر محلول، پکتین، موجود در این میوه آزادانه در بدن حرکت می‌کند و از افزایش کلسترول جلوگیری می‌کند. ثابت شده‌ است که این ماده غذایی از حمله‌ی قلبی و سکته‌ی مغزی جلوگیری می‌کند.  انجیر خشک دارای اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 است که تاثیر بسزایی روی سلامت پوست و مو دارد.

 

طبع انجیر خشک و گرم  است . استفاده انجیر خشک برای افرادی که دارای طبع سرد و تر یا سرد و خشک هستند ضروری است . و پیشنهاد می شود برای به تعادل رساندن طبع بدنشان حتما از انجیر خشک استفاده نمایند .

خرید عمده

محصولات مرتبط