گردو
 • 08 خرداد 1400تاریخ انتشار:
 • آشپزخانهدسته بندی:
 • 1,660تعداد بازدیدها:
 • 0تعداد نظرات:

راهنمای خرید گردو بسته بندی

از کجا بهترین گردو بسته بندی را بخریم

گردو یکی از میوه‌های فوق العاده خوشمزه پر خاصیت است که به صورت تازه و یا خشک شده در قالب مغز مصرف می‌شود. گردو یک مغز قدیمی است که در بسیاری از غذاهای اصیل ایرانی، خصوصاً غذاهای خطۀ شمالی ایران، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. پروسۀ خریدن و شکستن گردو، یک پروسۀ سخت و زمان‌بر است، خصوصاً اگر شما هم از دستۀ افرادی باشید که خوردن نان و پنیر و گردو برای صبحانه، جزو عادات همیشگی‌تان باشد. خرید گردو بسته بندی، یک راه‌کار مناسب برای برطرف کردن این مشکل است. بسیاری از افراد بر این باورند که تشخیص کیفیت گردو بسته بندی می‌تواند سخت باشد. با ما همراه باشید تا راهنمای کاملی در زمینۀ خرید گردو بسته بندی در اختیارتان قرار دهیم.

خواص گردو

پیش از ارائۀ راهنمای خرید گردو بسته بندی، اجازه دهید کمی در مورد خواص این میوۀ شگفت انگیز صحبت کنیم. گردو اگر به صورت خشک مصرف شود، در دستۀ خشکبار و آجیل قرار می‌گیرد. این مغز پر خاصیت، سرشار از فسفر است. فسفر یک مادۀ معدنی بسیار مهم برای مغز است و نقشی حیاتی برای بهبود عملکرد این ارگان ایفا می‌کند. وجود ویتامین‌های مهم گروه B مانند B6 و B9 از گردو یک بمب انرژی‌زا ساخته است و ویتامین E آن را به یک منبع مبارز بر علیه فیلترهای UV و رادیکال‌های آزاد تبدیل نموده است. گردو سرشار از فیبر و پروتئین است. بنابراین در عین سیر نگه داشتن شما در مدت زمان طولانی‌تر، می‌تواند تاثیر مثبتی بر کاهش وزن در رژیم غذایی ایفا کند. گردو سرشار از اسیدهای چرب طبیعی و مورد نیاز بدن است و مصرف روزانۀ آن به همۀ گروه‌های سنی توصیه می‌شود.

گردو

اهمیت خرید گردو بسته بندی

پس از آنکه در مورد خواص گردو صحبت کنیم، اهمیت خرید گردو بسته بندی را مورد بررسی قرار می‌دهیم. چرا بهتر است گردو بسته بندی شده بخرید به جای اینکه به صورت فله‌ای گردو را تهیه نماییم؟

 1. اولین و مهم‌ترین دلیل اهمیت خرید گردو بسته بندی، بهداشتی بودن آن است. پروسۀ تولید و بسته بندی گردو در کمپانی‌های معتبر تولید گردو بسته بندی کاملاً بهداشتی و تحت نظارت وزارت بهداشت است. بنابراین با توجه به اوضاع این روزهای کرونا و دلایل دیگر، برای حفظ سلامت خود و خانواده‌مان بهتر است خرید گردو بسته بندی را انتخاب کنیم.
 2. در راستای بهداشت بیشتر خرید گردو بسته بندی، این را هم اضافه کنیم که روند بسته بندی کردن گردو در کمپانی‌های پیشرفته بدون دخالت دست است اما گردوهای فله‌ای را ممکن است هزاران نفر پیش از شما لمس کرده باشند!
 3. دومین دلیلی که خرید گردو بسته بندی را نسبت به خرید گردو فله ای برتر می‌کند، امکان تشخیص تازگی گردو است. یک برند معتبر تولید کننده گردو بسته بندی موظف است تا بر روی بسته بندی محصول، اطلاعات صحیح و کاملی از تاریخ تولید و انقضاء محصول درج نماید. بنابراین با توجه به این تاریخ شما می‌توانید تشخیص دهید که گردو بسته بندی تازه است یا خیر
 4. راحت‌تر است! بله خرید گردو بسته بندی بسیار راحت‌تر از خرید گردوی نشکسته است چرا که دیگر شما نیازی ندارید تا زمانی را برای شکستن گردو صرف کنید.
گردو

نحوه تشخیص کیفیت در گردو بسته بندی

چطور می‌توان تشخیص داد که یک گردو بسته بندی با کیفیت است؟ باید بگویم که این کار بسیار ساده است، خوب نگاه کنید!

بله کاملاً درست است، نگاه کنید. بسته بندی گردو را خوب نگاه کنید.

 • آیا گردوهای موجود در بسته بندی رنگ تازه دارند؟
 • آیا داخل بسته بندی گردوها حالت خاکی به خود گرفته؟
 • ظاهر گردوها چگونه است؟ یک دست هستند یا خورده گردو زیاد دارند؟
 • در بسته بندی گردوی کرم خورده یا سیاه وجود دارد یا خیر؟

اگر تمام سوال‌های بالا پاسخ مناسبی دریافت کردند، گردوی منتخب شما با کیفیت است. یک راه دیگر برای راحت‌تر کردن هرچه بیشتر خرید گردو بسته بندی، خرید از کمپانی‌های معتبر و شناخته شده است. برندهای معتبر قابل اعتماد هستند و به هیچ عنوان اعتبار چندین سالۀ خود را با فروش گردو بسته بندی بی کیفیت به شما خراب نخواهند کرد. می‌توانید برای خرید بهترین گردو بسته بندی، به فروشگاه اینترنتی خشکپاک مراجعه نمایید.

نظرات کاربران