قند

از چغندر قند ، یک فرآورده ی صنعتی به نام قند به دست می آورند که با توجه به طعم شیرین آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از این محصول از دیرباز در کشور ما و برخی از کشورهای دیگر مرسوم بوده است.

خواص قند خشکپاک

از چغندر قند ، یک فرآورده ی صنعتی به نام قند به دست می آورند که با توجه به طعم شیرین آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از این محصول از دیرباز در کشور ما و برخی از کشورهای دیگر مرسوم بوده است.این محصول در کشور ایران و برخی از کشورهای همسایه تولید شده و در واحد تولیدی خشکپاک مورد بررسی، تولید و همچنین بسته بندی های مناسب قرار خواهد گرفت. از قند خشکپاک به عنوان ماده ی شیرین کننده استفاده می نمایند. این محصول در کنار چای سرو می شود و سبب بی نظیر شدن طعم چای خواهد شد. اغلب در برخی از مراسمات از پودر شده ی این محصول و یا از خرد نشده و درسته که به نام کله قند معروف می باشد استفاده می نمایند .

انواع قند خشکپاک :

قند ها اغلب به صورت درسته و یا شکسته شده بسته بندی و به بازار ارائه می شوند. واحد تولیدی خشکپاک با توجه به نیاز افراد و همچنین وضعیت اقتصادی برخی از اشخاص ، اقدام به ارائه ی بسته بندی های مناسب و به صرفه نموده است. برخی از این محصولات که در واحد تولیدی خشکپاک مورد بسته بندی قرار می گیرند ، دارای طعم ها و طرح های متفاوتی هستند که در بازار رقابتی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. برخی از انواع محصولات ارائه شده در این شرکت به صورت مکعبی می باشند که اغلب به دلیل برخورداری از نرمی و لطافت ، از طرفداران بسیار زیادی برخوردار خواهد بود. برخی دیگر نیز به صورت نامنظم شکسته و بسته بندی می شوند ، که آنها نیز به نوبه ی خود از طرفداران خاصی برخوردار خواهند بود. از این رو می توان گفت ، این شرکت همواره برای دستیابی به نهایت رضایت مشتریان در تلاش بوده است.

خرید عمده