آجیل شور

آجیل شور خشکپاک به دلیل طعم بی نظیر بسیار پرطرفدار است. این نوع آجیل به دلیل خواص فوق العاده برای سلامت بدن بسیار مفید می باشد. ویتامین و مواد معدنی موجود در آجیل شور مانع از ابتلا به اغلب بیماری ها می شود. توصیه می کنیم در رژیم برنامه غذایی خود از آجیل استفاده کنید.

 

آجیل شور خشکپاک

 

محتویات آجیل شور به دلیل دارا بودن مغزهای خوشمزه بسیار پرطرفدار می باشد. محتویات آجیل شور حاوی مغز بادام، فندق با پوست، پسته شور و بادام درختی با پوست است. ذکر این نکته خارج از لطف نیست که مصرف بی رویه آجیل شور سبب بروز عوارضی در بیماران قلبی، فشار خون بالا و کلیوی می شود. آجیل شور در واقع یک میان وعده عالی و مغذی به حساب می آید.

طراحی و بسته بندی محصولات خشکپاک بصورت شفاف و شیشه ای انجام شده است . فقط با این منظور که هنگام فروش آنلاین آجیل یا فروش آجیل در فروشگاه های زنجیره ای ، ویژگی های تعیین کننده مرغوبیت محصول مثل یکدست بودن مغزها و… ، توسط مشتریان گرامی قابل رویت باشد.

آجیل شور خشکپاک ، مخلوط مغز بادام درختی ، بادام هندی ، فندق و پسته تازه است . که با زعفران و افزودنی های مجاز مثل نمک تصفیه شده خوراکی و .. . بوداده شده است .

خواص محتویات آجیل شور

خوردن آجیل شور بسیار لذت بخش است. از طرفی مصرف آجیل شور خشکپاک تاثیرات مفیدی بر سلامت بدن خواهد داشت. با اینکه مصرف نمک زیان آور است، اما خوردن آجیل شور خیلی بهتر از نخوردن آجیل می باشد. آجیل شور خشکپاک سرشار از چربی های غیراشباع و مفید مخصوصا امگا 3 است. مصرف آجیل شور سبب حفظ تعادل کلسترول و تری گلیسرید خون می شود. مصرف مغز بادام و پسته در کنترل قند خون افراد مبتلا به دیابت بسیار مفید می باشد. مصرف آجیل شور خشکپاک حس سیری را در افرادی که اضافه وزن دارند ایجاد می کند. بنابراین محتویات آجیل شور در کاهش وزن تاثیرگذار می باشند.

بهتر است بدانید که با مصرف آجیل شور خشکپاک می توانید مقدار کافی منیزیم، فسفر و منگنز را دریافت کنید. منیزیم و فسفر سبب استحکام استخوان ها می شوند. همچنین مس و منگنز جزیی از آنزیم های بدن هستند. آجیل شور سرشار از ویتامین B می باشد. بد نیست بدانید که با وجود خواص فوق العاده محتویات آجیل شور کالری بسیار بالایی دارد. توصیه می شود برای جلوگیری از افزایش سدیم خون از خوردن بیش از حد آجیل شور پرهیز کنید. زیرا بالا بودن میزان سدیم خون سبب ایجاد فشار خون بالا یا بیماری های قلبی می شود. اما برای حفظ سلامتی خود بهتر است آجیل را در برنامه غذایی خود قرار دهید. برای مثال می توانید از آجیل در سالاد اسفناج استفاده کنید. خرید آجیل به جای تنقلات ناسالم انرژی مورد نیاز بدن شما را تامین خواهد کرد.

 

فرم تماس