کشمش خشکپاک

کشمش یکی از محصولات پر طرفدار و پر خاصیت است که در تنقلات ایرانی جایگاه ویژه ای دارد . طعم کشمش شیرین است و بافت نرمی دارد . انواع کشمش به دو دسته اصلی تقسیم می شوند ؛ کشمش پلویی و تنقلاتی که با چایی یا خوراکی های مکمل دیگر مثل گردو ، نخودچی و … استفاده می شود .

کشمش مویز خشکپاک

یکی از پرخاصیت ترین و گران ترین نوع کشمش ، کشمش مویز است که توصیه می شود برای تاثیر چند برابر صبح ها چند عدد بصورت ناشتا مصرف شود . کشمش مویز خشکپاک از خشک کردن انگور سیاه بدست می آید و بعداز طی کردن مراحل فرآوری از جمله سورت یا جداسازی ، شستشو و … بسته بندی می شود . کشمش مویز بیشترین ویتامین موجود در انگور سیاه را حتی بعد از خشک شدن در خود نگه می دارد.

کشمش سبز خشکپاک

هر دانه کشمش سبز نسبت به کشمش مویز وزن کمتری دارد و از قیمت پایین تری نیز برخوردار است . خرید کشمش سبز هم اقتصادی است و هم جزو تنقلاتی است که در تمام سنین به عنوان میان وعده می توان استفاده کرد .

خوردن کشمش سبز به درمان کم خونی ، پیشگیری از سرطان ، بهبود فرآیند هضم مواد غذایی ، مقابله با ریزش مو ، درمان بیماری‏های پوستی ، درمان درد مفاصل ، بهبود سلامت بینایی ، بهبود سطح انرژی افراد، تقویت سلامت دندان‏ها و درمان بی‏خوابی کمک می کند .

کشمش پلویی خشکپاک

در بسیاری از شیرینی ها ، نان های سنتی و برخی از غذاها کشمش پلویی خشکپاک استفاده می شود . مصرف کشمش پلویی در انواع سالادها و غذا ها موجب می شود تا فرآیند هضم غذا در بدن سریعتر انجام شود. کشمش به روند سم زدایی کبد در بدن کمک می کند .

کشمش پلویی به شدت مستعد آلودگی های میکروبی ، آفت زدگی، بقایای سموم و گوگرد بیشتر از حد مجاز است . سلامت کشمش پلویی خشکپاک قبل از فرآوری توسط واحد آزمایشگاه مورد تایید قرار می گیرد و بعد با بسته بندی های بهداشتی و مقاوم به به بازار عرضه می گردد.

خرید عمده

محصولات مرتبط