قوانین و مقررات

از نظر حقوقی در معاملات سایت فروشگاه مجازی خشکپاک،شرکت خشکپاک به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی میشوند. فروش کالا بر مبنای مقداری که کاربر آن را سفارش می دهد محاسبه میگردد.

ارزش کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده وشامل مالیات هم میباشد .تنها در صورتی که خرید کالا بالای 500 هزار تومان باشد هزینه ارسال آن رایگان خواهد بود. امکان تحویل کالا توسط مشتری در سایت درج شده و فروشگاه مجازی خشکپاک به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین شده ارسال سفارش کالا را در آن مکان تحویل دهد.در صورت عدم حضور مشتری در محل تعیین شده  هزینه های مربوط از خریدار طلب میشود.

هرگونه مغایرت در لحظه  تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع میشود.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را در هنگام تحویل کالا(در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد.در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی خشکپاک حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش رافسخ کند.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران این اختلاف را بررسی خواهد کرد.

کلیه عناصر موجود در در این وب سایت،شامل اطلاعات اسناد تولیدات لوگو،گرافیک،کلا متعلق به سایت فروشگاه مجازی خشکپاک میباشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی از اشخاص حقوقی مذکور اجازه کپی،توزیع،نشر،نمایش ارسال و انتقال داده ها را ندارد.

عضویت در سایت به معنی قبول کردن شرایط  و قوانین بوده و متعهد است به این شرایط و قوانین احترام گذاشته و آن ها را رعایت بفرمائید.