آش

یکی از غذاهای لذیذ ایرانی که از تنوع بسیار زیادی در مناطق مختلف برخوردار است، آش می باشد. استفاده از مواد اولیه ارگانیک و سالم می تواند در تهیه مطلوب این غذای بی نظیر نقش موثری داشته باشد. یکی از محصولات با کیفیتی که واحد تولیدی خشکپاک به تولید آن مشغول می باشد، سبزی آش خشکپاک است.

خواص سبزی آش خشکپاک

تولید این سبزی در واحد خشکپاک ، با استفاده از بهترین مواد اولیه سالم و ارگانیک که تهیه شده از اصفهان صورت خواهد پذیرفت. سبزی های مناسب از بهترین زمین های زراعی چیده و پس از پاک شدن و تمیز شدن ، مورد شستشو و استرلیزه شدن قرار می گیرند. این محصول پس از خشک شدن، به قطعات بسیار مناسب خرد شده و در بسته بندی های ایده آل و مرغوب قرار خواهند گرفت. فیبر موجود در این سبزی ها ، سلامت دستگاه گوارش را به ارمغان خواهند آورد. همچنین این محصول خواص بینظیر بسیاری را در بر دارد. انواع مواد معدنی و ویتامین ها در این سبزیجات موجود است که با بسته بندی های مناسب و بدون مواد افزودنی ، به راحتی در اختیار مشتریان ، قرار خواهد گرفت. یک دست بودن ابعاد سبزیجات آش خشکپاک ، ظاهر و طعم فوق العاده ای را برای غذای شما به همراه خواهد داشت.

انواع سبزی آش خشکپاک

 

امروزه بسیاری از افراد با توجه به مشغله های فراوان کاری ،زمان کافی برای تهیه برخی از غذاهای ناب ایرانی را نخواهند داشت. واحد تولیدی خشکپاک با استفاده از فناوری های روز دنیا در تلاش می باشد تا نیازهای مردم را تا میزان چشمگیری رفع نماید. استفاده از سبزی آش خشکپاک در اوزان مختلف تا حدود بسیار زیادی به کمک بانوان ایرانی شتافته است. استفاده از انواع سبزیجات ‌ آشی عطر و طعم منحصر بفردی را برای این محصول به همراه داشته است.

محصولات مرتبط