آلو زرد خشکپاک

آلو زرد خشکپاک از طعم بسیار لذیذی برخوردار است. این نوع آلو خواص فوق العاده ای دارد. ویتامین های موجود در آلو زرد در بهبود سلامت بدن بسیار تاثیر گذار می باشند. آلو زرد خشکپاک جزء آلو درجه یک موجود در بازار است. توصیه می کنیم برای سلامت بدن و کاهش وزن از این نوع آلو استفاده کنید.

انواع آلو زرد

آلو زرد یکی از میوه‌های خوش طعم است که شکل آن شبیه لیمو می باشد. این میوه مخصوص فصل گرم سال است. این نوع آلو خشکپاک سرشار از ویتامین آ و ویتامین سی می باشد. بنابراین مصرف این نوع آلو در بهبود سلامت بدن بسیار مفید خواهد بود.

انواع مختلفی از این نوع میوه خشکپاک در بازار موجود است. برخی از انواع این میوه گوشتی تر و آبدار تر هستند. این نوع آلو در دو نوع درجه یک و درجه دو وجود دارد. درصورتیکه ارقام درجه یک آلو زرد خشکپاک را با کمی اکسید گوگرد خشکبار کنند مناسب بازارهای استرالیا خواهد شد. البته ایرانیان طرفدار ارقام طلایی این نوع میوه می باشند.

خواص آلو زرد خشکپاک

فیبر موجود در این نوع آلو بسیار زیاد است. به همین خاطر مصرف آلو زرد خشکپاک در بهبود سلامت دستگاه گوارش بسیار تاثیر گذار می باشد. مصرف این نوع میوه خشکپاک در درمان و پیشگیری از بیماری های معده، روده، نفخ و زخم معده بسیار موثر است. ویتامین سی موجود در این نوع میوه خشکپاک سبب تقویت دستگاه ایمنی بدن می شود. مصرف این نوع آلو خشکپاک در درمان عفونت ها بسیار مفید می باشد.

کالری موجود در این نوع آلو خشکپاک بسیار کم است. بنابراین مصرف آن در کاهش وزن بسیار موثر می باشد. ویتامین آ موجود در این نوع میوه برای سلامتی و زیبایی پوست بسیار مفید است. این نوع میوه سبب کاهش چین و چروک های پوست می شود. بهتر است بدانید که بتاکاروتن موجود در این نوع میوه خاصیت ضد پیری دارد. همچنین ویتامین آ در بهبود سلامت بینایی بسیار تاثیرگذار است. فیبر موجود در آلو زرد خشکپاک کلسترول بد بدن را کاهش می‌دهد. همچنین آنتی اکسیدان موجود در این نوع آلو خشکپاک در درمان آکنه بسیار موثر است. ویتامین سی موجود در این نوع آلو سبب جذب آهن بدن می شود.

خرید عمده

محصولات مرتبط