اسفناج

یکی از راههای رسیدن به برخی از ویتامین ها و املاح معدنی ، استفاده از سبزیجات می باشد. یکی از سبزیجات بسیار مهم و ایده آل که سرشار از مواد مغذی برای بدن می باشد، اسفناج خواهد بود. استفاده از این محصول به صورت تازه، فقط در برخی از فصول سال امکان پذیر خواهد بود.

خواص اسفناج خشکپاک

یکی از تولیدات برجسته در واحد خشکپاک ، اسفناج خشکپاک می باشد. این محصول از مزارع اصفهان به دست آمده است. از این جهت از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. پس از برداشت ، این محصول را پاک نموده و برای شستشو و استرلیزه آماده می نمایند. پس از مراحل پاکسازی و شستشوی مناسب، طی فرآیند مناسبی اقدام به خشک کردن آنها خواهند نمود. پس از خشک شدن ، سورت و بسته بندی خواهد شد. در تهیه این محصولات از هیچ گونه مواد افزودنی استفاده نشده است. این محصول کاملا ارگانیک در اختیار افراد قرار خواهد گرفت. از جمله خواص منحصر بفرد در این محصولات می توان به ، فیبر فراوان آن اشاره نمود. برخورداری از فیبر مناسب ، سبب عملکرد بهتر دستگاه گوارشی شده و مزایای فراوانی را برای بدن به همراه خواهد داشت. آهن موجود در این محصول بسیار مورد توجه بوده است. این آهن به راحتی جذب بدن شده و بسیار مفید واقع خواهد شد.

انواع اسفناج خشکپاک

واحد تولیدی خشکپاک با تولید این محصول و استفاده از بسته بندی های متنوع ، در تلاش می باشد که رضایت مشتریان را به بهترین نحو جلب نماید. موارد استفاده از این محصول بسیار گسترده خواهد بود. استفاده از آن برای پخت انواع بورانی ها و انواع آش ها بسیار ایده آل و مفید خواهد بود. همچنین در بسیاری از موارد این محصولات را به صورت کوکو مورد استفاده قرار خواهند داد. قیمت اسفناج خشکپاک بسیار مناسب و ارزان خواهد بود.