بادام

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مغز بادام جزء مغزهای پرخاصیت و پرطرفدار است. این نوع آجیل خشکپاک از آمریکا تهیه می شود. بنابراین محصول خشکپاک کیفیت فوق العاده ای دارد. مغز بادام حاوی ویتامین و مواد معدنی است. به همین خاطر مصرف آن سبب بهبود اکثر بیماری ها می شود. انواع مختلفی مغز بادام در بازار موجود است.

انواع مغز بادام

مغز بادام از آجیل های بسیار پر طرفدار می باشد. این نوع آجیل خشکپاک در تمام سال موجود است. محصولات خشکپاک بسیار با کیفیت می باشند. زیرا محصول خشکپاک بادام تهیه شده از آمریکا می باشد. بادام با جثه ریز سرشار از انرژی است. محصولات خشکپاک در مراحل مختلفی از قبیل پاک شده و بسته بندی فرآوری می شوند. خشکپاک محصولات خود را بدون مواد افزودنی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

مغز بادام در یک نوع پوست نازک در بازار موجود می باشد. از دیگر انواع بادام می‌توان به بادام سنگی، بادام پوست کاغذی، بادام زمینی و بادام هندی اشاره کرد. انواع مختلف بادام در میان ایرانی ها بسیار محبوبیت دارد. بادام شیرین بیشتر مصرف خوراکی دارد. اما روغن بادام تلخ به عنوان چاشنی در غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص مغز بادام

یکی از خواص مغز بادام کاهش کلسترول بد خون می باشد. بنابراین مصرف این نوع مغز بیماری های قلبی را کاهش می دهد. این نوع مغز مقدار زیادی چربی غیر اشباع دارد. بنابراین مصرف این نوع آجیل خشکپاک خطر بیماری های قلبی را بسیار کاهش می دهد. بادام سرشار از آنتی اکسیدان می باشد. آنتی اکسیدان موجود در بادام از بسیاری از بیماری‌ها از قبیل سرطان، بیماری قلبی و آلزایمر جلوگیری می کند. مصرف مغز بادام از گرفتگی عضلانی جلوگیری می کند. بادام حاوی منیزیم و پتاسیم است. پتاسیم سبب متعادل کردن فشار خون و انقباض عضلات می شود. مصرف بادام در کاهش وزن بسیار تاثیر گذار است.

آهن موجود در بادام باعث می شود سلول ها اکسیژن مورد نیاز خود را دریافت کنند. کمبود آهن در بدن سبب خستگی و ضعف بدن می شود. مصرف بادام در کاهش قند خون بسیار مفید است. مصرف این نوع مغز مانع از ابتلا به بیماری دیابت می شود. کلسیم و منیزیم موجود در بادام سبب استحکام استخوانها می شود.

خرید عمده