ترخون

یکی از سبزی های پرخاصیت که برای بدن بسیار مفید و ارزشمند می باشد، سبزی ترخون خواهد بود. این محصول به صورت خشک شده توسط واحد تولیدی خشکپاک برای رفع نیاز افراد ، ارائه خواهد شد. موارد استفاده از این سبزی بی نظیر بسیار فراوان خواهد بود.

خواص ترخون خشکپاک

این محصول از مزارع سرسبز و بسیار وسیع در اصفهان برداشت شده و توسط افراد با تجربه پاک و تمیز خواهند شد. پس از تمیز شدن این محصولات با بهترین شرایط شستشو و استرلیزه می شوند. سپس با استفاده از فناوری های نوین خشک شده و بسته بندی می شود. یکی از خصوصیات مهم ترخون خشکپاک ، ارگانیک بودن آن است . این محصول بدون هیچ ماده ی افزودنی تهیه و تولید می شود. موارد استفاده از این محصول بسیار گسترده و وسیع خواهد بود. این محصول را به صورت دمنوش برای درمان بسیاری از بیماری ها مانند : جلوگیری از بروز سرطان توسط مبارزه ی عناصر موجود در این سبزی با رادیکالهای آزاد و همچنین افزایش آنتی اکسیدان در بدن ؛ کاهش قند خون ، از بین بردن کم خونی در افراد و مواردی دیگر از این قبیل ،استفاده خواهند نمود. همچنین استفاده از این سبزی در بسیاری از مواد غذایی مانند : انواع دلمه ها ، کوفته ها و برخی از کتلت ها ، نه تنها سبب برخورداری از طعم بی نظیر در آنها می گردد، بلکه عطر دلپذیری را نیز برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

انواع ترخون خشکپاک

ترخون خشکپاک برای رفاه حال و همچنین دسترسی افراد به این محصول در بسته بندی های مختلفی تهیه و تولید شده است. افراد می توانند با خرید اینترنتی این محصولات  در زمان کوتاهی محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت دریافت نمایند. قیمت این محصولات در بسته بندی های متنوع، متفاوت می باشد. افراد با توجه به نیاز خود اقدام به خرید این محصول خواهند نمود.

خرید عمده

محصولات مرتبط