تره

یکی دیگر از انواع سبزیجاتی که توسط واحد تولیدی خشکپاک ارائه شده است ، تره خشکپاک می باشد. این سبزی ها دارای خواص بسیار زیادی هستند که با استفاده از آنها می توان سطح انرژی بدن را افزایش داد. طبع این محصولات گرم و خشک می باشد از این جهت برای افرادی که دارای طبع سردی هستند ، بسیار موثر و مفید خواهد بود.

خواص تره خشکپاک

تره های استفاده شده برای این بسته بندی ها از محصولات ارگانیک و مناسب در اصفهان خواهد بود. این محصولات از بهترین مزارع برداشت شده و برای انجام عملیات به واحد تولیدی خشکپاک ارسال خواهند شد. در این واحد تولیدی ، این محصولات را پاک کرده و سپس وارد مرحله ی شستشو و استرلیزه خواهند نمود. در مرحله بعد ، محصول را طی فرایندهای مناسبی خشک نموده و سورت می نمایند. در آخر نیز محصولات به دست آمده را بسته بندی و به بازار ارائه می نمایند. اما از خواص ایده آل مصرف این محصول می توان به کاهش فشار خون؛ تقویت کننده ی قوای جنسی ؛ درمان اسهال و مشکلات دستگاه گوارشی ؛ آنتی اکسیدان بسیار مناسب و ضد سرطان ، برخورداری از گوگرد مناسب ، ضد بواسیر و بسیاری دیگر ، اشاره نمود. این محصول بدون هیچ مواد افزودنی تهیه و تولید شده است.

انواع تره خشکپاک

واحد تولیدی خشکپاک این محصولات را در انواع یک نوع از تره خشکپاک با بسته بندی های متفاوت و مقرون به صرفه تهیه نموده و به بازار ارائه می نماید. این محصولات را می توان به صورت اینترنتی و بدون صرف هزینه و زمان خریداری نمود. همچنین می توان از مزایای خرید اینترنتی بهره مند شد. یکی از این مزایا ، قیمت مناسب و مطلوب این محصولات می باشد. موارد استفاده از این محصول بسیار وسیع است. افراد می توانند از این محصول برای تهیه برخی از غذاها مانند سوپ ، دلمه ، کوفته و برخی دیگر استفاده نمایند.

خرید عمده