خشکبار

امروزه مصرف آجیل به عنوان یک میان وعده مناسب از طرف  پزشکان و متخصصان تغذیه توصیه میشود. مصرف روزانه خشکبار باعث افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن شده است.

انواع خشکبار

امروزه تمایل افراد به مصرف تغذیه سالم محصول ارگانیک بیشتر از قبل شده است. کارخانه خشکپاک توانسته محصول های کاملا ارگانیک و با کیفیت تولید کند.

خشکبار خشکپاک به دو دسته آجیل شیرین و آجیل شور تقسیم بندی میشود.آجیل شیرین خشکپاک شامل انجیر، کشمش، پسته، بادام و آجیل شور شامل فندق، بادام ، پسته، بادام زمینی میباشد. محصولات خشکپاک در کارخانه خشکپاک خشک و بسته بندی میشود

 

خواص خشکبار

خواص آجیل شور و شیرین خشکپاک به اختصار در زیر گفته شده است.

پسته منبع آهن است که برای افرادی که مشکل کم خونی دارند به شدت توصیه میشود.کشمش همان انگور خشک شده است که منبع پتاسیم میباشد و برای افرادی که مشکل فشار خون دارند بسیار توصیه میشود.گردو منبع مس است که بسیار مناسب برای خانم های باردار میباشد. انجیر منبع آهن است و به افرادی که پوکی استخوان دارد بهتر است در مصرف روزانه خود قرار دهند. فندق منبع روی است اگر شما هم جز کسانی هستید که دائم در حال سرما خوردن هستید حتما فندق مصرف کنید. بادام هندی منبع کلسیم و منیزیم است که در بالا بردن سیستم ایمنی بدن بسیار مناسب است.

خرید عمده

محصولات مرتبط