سبزی جعفری

برخی از سبزیها به نوعی همه کاره محسوب می شوند. استفاده از آنها در هر غذایی بسیار عالی و مطلوب خواهد بود. سبزی جعفری خشکپاک از جمله محصولاتی می باشد که دارای موارد استفاده ی وسیعی می باشد. برخورداری از انواع ویتامین ها و مواد معدنی مناسب ، محبوبیت این سبزی را بسیار افزایش داده است.

خواص سبزی جعفری خشکپاک

از جمله خواص این محصول از واحد تولیدی خشکپاک ، ارگانیک و باکیفیت بودن آن خواهد بود. این محصول از کشتزارهای اصفهان تهیه شده است . تمامی ناخالصی ها مانند ساقه های بلند و همچنین علفهای اضافی از این محصول زدوده شده و پس از استرلیزه نمودن ، در اختیار خریداران قرار گرفته است. یکی دیگر از خصوصیات سبزی جعفری خشکپاک ، موارد استفاده چشمگیر از آن خواهد بود. این محصول هم به صورت خام و هم به صورت پخته شده مورد استفاده قرار می گیرد. این سبزی سرشار از فیبر و بسیاری از مواد معدنی و همچنین عناصر مفید و ویتامین ها خواهد بود. استفاده از این سبزی در وعده های غذایی نه تنها عطر و بوی بی نظیری را به همراه خواهد داشت، بلکه سبب ایجاد طعم منحصر بفرد و جذابی نیز خواهد شد. این محصول بدون هیچ مواد افزودنی و همچنین هیچ مواد نگهدارنده ای تهیه و تولید شده است.

انواع سبزی جعفری خشکپاک

واحد تولیدی خشکپاک همواره برای جلب رضایت مشتریان در تلاش بوده است. امروزه که مشغله های کاری افراد بسیار بیشتر از قبل شده است و زمان کافی برای خرید محصولات ارگانیک و با کیفیت را نخواهند داشت، این واحد تولیدی محصولات مرغوب و ارگانیک خود را با بهترین شرایط و به صرفه ترین قیمت در معرض فروش اینترنتی قرار داده است. همانطور که گفته شد سبزی جعفری خشکپاک به صورت کاملا ارگانیک برداشت شده و توسط افراد پاک خواهد شد. پاک شده ی این سبزیجات به صورت کاملا برنامه ریزی شده ، شستشو و استرلیزه  می شوند.

 مشتریان می توانند با بررسی اوزان مختلف ، که با تدبیر کارشناسان در بسته بندی های مناسبی قرار گرفته اند ،بسته ی مورد نظر را انتخاب و خریداری نمایند.

خرید عمده

محصولات مرتبط