سبزی ریحان

یکی از سبزیهای خوش چهره و خوش طعم ، سبزی ریحان می باشد. استفاده از این سبزی در کنار برخی از غذاها مانند کباب ، نوستالژی و بسیار لذیذ می باشد. از این سبزی به عنوان تزیین بسیاری از مواد غذایی نیز استفاده می نمایند. با میل کردن این سبزی نه تنها خواص بیشماری را به بدن هدیه نموده اید، بلکه طعم لذت بخشی را تجربه کرده اید.

خصوصیات سبزی ریحان خشکپاک

سبزی های تازه اصولا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین سبزی هایی که بستر مناسبی برای رشد داشته باشند ،مرغوبیت بی نظیری را نیز در بر خواهند داشت. از این جهت می توان گفت سبزی ریحان خشکپاک با رشد ایده آل در بسترهای مناسب ، ارگانیک بوده و تمامی مواد مغذی برای بدن را به همراه خواهد داشت. این سبزی از بهترین زمین های اصفهان برداشت شده و طی فرآیندهای بسیار مهم پاک ،شسته واسترلیزه سورت بندی شده است. این سبزی با برخورداری از فیبر مناسب تاثیرات چشمگیری بر روی سلامت بدن داشته است. تا تکیه به این موضوع استفاده ی روزانه از سبزی خشکپاک تاثیرات بسزایی بر روی سلامت بدن و سیستم گوارش شما خواهد داشت. این محصول بدون هیچ مواد افزودنی و نگهدارنده ای تهیه و تولید شده است.

انواع سبزی ریحان خشکپاک

 

این سبزی در دو نوع ریحان سبز و بنفش در اختیار عموم مشتریان قرار خواهد گرفت. واحد تولیدی خشکپاک با توجه به نیاز افراد در برخی از بسته بندی ها از دو نوع متفاوت این محصول استفاده نموده است. بسته بندی ها با نظارت سازمان استاندارد و همچنین نظارت وزارت بهداشت ، صورت پذیرفته اند. واحد تولیدی خشکپاک برای رفاه حال مشتریان و نیز صرفه ی اقتصادی آنها از خرید محصول نه تنها از بسته بندی در اوزان مختلف استفاده نموده است، بلکه قیمت بسیار مناسبی را برای این محصول تعیین نموده است.

خرید عمده

محصولات مرتبط