سبزی پلویی

استفاده از انواع سبزیجات به دلیل برخورداری از خواص ایده آل و همچنین فیبر مناسب در بین عموم مردم بسیار رواج داشته است. سبزی پلویی خشکپاک از جمله محصولات برجسته ای می باشد که با بهترین و مناسب ترین کیفیت در اختیار کد بانوهای ایرانی قرار گرفته است.

خواص سبزی پلویی خشکپاک

از جمله خواص این سبزی ها که توسط واحد تولیدی خشکپاک عرضه می شوند، تازگی و مرغوبیت بسیار بالا می باشد. این محصول از سبزیجات ارگانیک و تازه که از باغات سرسبز و با کیفیت برداشت شده اند، تهیه و تولید شده است. خواص دیگر سبزی پلویی خشکپاک یک دست بودن میزان خرد شدن آنها است. سبزیهایی که در پلو مورد استفاده قرار می گیرند باید دارای سایزهاییک دست و نرمالی باشند تا سبب جلوه ی بسیار مطلوب غذا شوند. این خصوصیات منحصر بفرد در محصول ارائه شده خشکپاک توجه بسیاری از کدبانوها را به خود جلب نموده است. همچنین استفاده از انواع سبزی های معطر در این بسته بندی ، طعم و عطر دلپذیری را به همراه خواهد داشت.

انواع سبزی پلویی خشکپاک

این محصول به دلیل برخورداری از اوزان مختلف ، دارای بسته بندی های ایده آلی نیز خواهد بود. واحد تولیدی خشکپاک با در نظر گرفتن شرایط ویژه برای بسته بندی ، این امکان را برای خریدار مهیا نموده است که با توجه به میزان نیاز خود اقدام به خرید هوشمندانه نمایند. انواع سبزی های استفاده شده در بسته بندی سبزی پلوی خشکپاک ، بر اساس برترین اطلاعات جمع آوری شده در آشپزی و پخت و پز بوده است . از این جهت می توان برای برخورداری از یک سبزی پلوی بی نظیر از سبزی پلویی خشکپاک استفاده نمود. مورد قابل توجه در نگهداری این نوع از سبزی ها ، عدم استفاده از مواد افزودنی و نگهدارنده خواهد بود. تازگی ، کیفیت و مرغوبیت این محصول سبب دریافت انواع تاییدیه های بهداشتی و همچنین آرم استاندارد شده است

خرید عمده