سبزی کوکو

کوکو سبزی از غذاهای پر طرفداری می باشد که ماده ی اصلی و اولیه ی آن از سبزی تازه و خوش عطر و طعم تشکیل شده است. با در نظر گرفتن بازار پر رونق این سبزی ، واحد تولیدی خشکپاک اقدام به تولید و ارائه ی آن نموده است.

خواص سبزی کوکو خشکپاک

کوکو سبزی از غذاهای لذیذ و خوش طعمی می باشد که از طرفداران بسیاری برخوردار خواهد بود. اما برای تهیه آن نیاز به زمان بسیار زیادی خواهد بود. تهیه سبزی تازه و مناسب ، پاک کردن و شستشوی مطلوب ، خرد کردن سبزی از فعالیت های زمان گیر و خسته کننده می باشد. واحد تولیدی خشکپاک همواره در جهت رفاه مشتریان در تلاش بوده است. از این جهت با تولید سبزیهای آماده برای این غذای خوشمزه ، گامی موثر در مسیر رفاه مشتریان برداشته است. سبزی های تازه که از باغات سبزی چیده و پاک شده اند پس از شستشو و استرلیزه کردن به صورت کاملا یکدست و مناسب خرد شده و برای مشتریان در بسته بندی های ایده آل و مخصوص قرار خواهند گرفت. از جمله خواص این سبزی ها در بر داشتن مقادیر بسیار زیاد فیبر خواهد بود. همچنین این بسته بندی ها با توجه به نیاز مختلف مشتریان صورت پذیرفته است. عدم استفاده از مواد افزودنی و مواد نگهدارنده ، یکی از ویژگی های منحصر بفرد در تولید سبزی کوکو خشکپاک بوده است .

انواع سبزی کوکو خشکپاک

استفاده از انواع سبزی ها در واحد تولیدی خشکپاک( که توسط بهترین آشپزها سفارش شده اند)، برای برخورداری از کیفیت بسیار و همچنین عطر و طعم دلنشین صورت پذیرفته است. اوزان مختلف در بسته بندی های مناسب سبب شده است که افراد از هر قشری توانایی تهیه این محصولات را داشته باشند. همچنین قیمت ایده آل این محصولات ، خرید بی نظیری را برای مشتریان به ارمغان خواهد داشت

خرید عمده