قیسی

میوه های بسیاری پس از خشک شدن از فواید بیشماری برخوردار خواهند شد. یکی از آنها زردآلو می باشد که پس از خشک شدن تبدیل به قیسی خواهد شد. این محصول با استفاده از فن آوری های روز دنیا ، توسط شرکت تولیدی خشکپاک تهیه و برای استفاده ی عموم عرضه خواهد شد.

خواص قیسی خشکپاک

این محصول از خواص بی نظیری برخوردار می باشد. استفاده از این محصول مزایای بسیار زیادی را برای بدن افراد به همراه خواهد داشت. قیسی خشکپاک تهیه شده از منطقه‌ی آذربایجان می‌باشد. این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود. واحد تولیدی خشکپاک با در نظر گرفتن رفاه حال مشتریان ، محصولات را به صورت پاک شده و مرغوب ، بسته بندی نموده و به بازار عرضه می نماید. این محصول بدن هیچ مواد افزودنی و نگهدارنده تهیه و توزیع خواهد شد. از خواص بی نظیر آن می توان به فیبر فراوان ، اشاره نمود. پتاسیم ، آهن ، انواع ویتامین های A ، C ، K ، کلسیم ، بتا کاروتن و بسیاری از عناصر و مواد معدنی در این محصول وجود دارند. با استفاده از این محصول می توان از بروز بسیاری از بیماریها جلوگیری نمود. همچنین استفاده از این خشکبار بی نظیر ، کم خونی در افراد را درمان نموده و از بین خواهد برد.

انواع قیسی خشکپاک

واحد تولیدی خشکپاک این محصول را در یک نوع قیسی با اوزان مختلف در اختیار عموم قرار داده است. افراد علاقه مند به این خشکبار پر انرژی و مقوی می توانند با توجه به نیاز خود اقدام به تهیه این محصول نمایند. قیمت مناسب این محصول ، خریداران را برای خرید هوشمندانه و مناسب ترغیب خواهد نمود. واحد تولیدی خشکپاک با فروش اینترنتی محصولات خود ، گامی فراتر برداشته است. مزایای خرید اینترنتی از واحد تولیدی خشکپاک بسیار چشمگیر و فراوان خواهد بود.

خرید عمده

محصولات مرتبط