مرزه

مرزه از جمله گیاهان بسیار مفیدی می باشد که در کتب سنتی به استفاده از آن بسیار اشاره شده است. این گیاه دارای طبع گرم و خشک می باشد که از کشتزارهای اصفهان برداشت و مورد استفاده قرار گرفته است. فواید بیشمار این گیاه، افراد بسیار زیادی را به استفاده از آن ترغیب نموده است.

خواص مرزه خشکپاک

همانطور که گفته شد ، این گیاه از خواص بیشماری برخوردار می باشد. بسیاری از افراد از این گیاه برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده خواهند نمود. این گیاه از عطر و بوی بی نظیری نیز برخوردار می باشد. این گیاه پس از برداشت توسط واحد تولیدی خشکپاک ، مورد شستشو و استرلیزه نمودن قرار می گیرد. سپس طی فرآیندهای مناسبی مرزه ها خشک شده و سورت خواهند شد. پس از انجام این مراحل ، مورد بسته بندی قرار می گیرند. بسته بندی این محصولات ، بدون مواد افزودنی صورت می پذیرد. از خواص استفاده از این گیاه می توان به کاهش کلسترول و چربی خون ،سم زدایی و پاکسازی کبد ، درمان و کنترل دیابت و قند خون ، مناسب برای دستگاه گوارش و معده ، تقویت مو ، جوان سازی پوست و زیبایی آن ، آنتی اکسیدان مناسب و بسیاری از موارد دیگر ، اشاره نمود.

انواع مرزه خشکپاک

واحد تولیدی خشکپاک با بسته بندی های مرغوب و با کیفیت این محصول ، بازار رقابتی را در دست گرفته است. این واحد تولیدی با عرضه ی محصولات خود با کیفیت برتر ، قیمت مناسب تر و همچنین بسته بندی های مطلوب تر ، توجه بازار را به سمت خود معطوف داشته است. بسیاری از افراد برای استفاده های گوناگون خود ، اقدام به خرید اینترنتی این محصول نموده اند. موارد استفاده از این محصول در برخی از مواد غذایی ، به صورت دمنوش ، استفاده از عصاره ی این محصول و .. بوده است.

خرید عمده