نعناع

گیاهان بسیاری در طبیعت وجود دارند که نه تنها دارای طعم فوق العاده ای هستند و برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه خواص درمانی منحصر بفردی را نیز دارا می باشند. یکی از این گیاهان نعناع است. این گیاه با در برداشتن طبع گرم و خشک ؛ برای درمان بسیاری از امراض مفید خواهد بود.

خواص نعناع خشکپاک

نگهداری از نعناع تازه برای مدت محدودی امکان پذیر خواهد بود. در طی گذشت زمان این محصول دچار آسیب شده و غیر قابل استفاده می باشد. از این رو برای حفظ خواص این گیاه بی نظیر ، واحد تولیدی خشکپاک ، این محصول را پاک کرده و سپس برای استرلیزه نمودن آنها ، اقدام به شستشو خواهد نمود. پس از مرحله ی شستشو ، این محصول طی فرآیند بسیار مناسبی خشک شده و سپس عملیات سورت شدن بر روی آن صورت می گیرد. در مرحله ی آخر نیز این محصول ترکیب و بسته بندی خواهد شد. استفاده از این محصول در بسیاری از غذاها بسیار مفید و مقرون به صرفه خواهد بود. افراد می توانند با استفاده از آن در تهیه غذاهای مختلف ، از طعم مطلوب و همچنین خواص منحصر بفرد این محصول برخوردار گردند. این گیاه دارای میزان بسیار بالایی از آنتی اکسیدان می باشد. همچنین انواع فلانوئیدها ، اسیدهای فلونیک ، ساپونین ها و بسیاری دیگر در این گیاه قرار گرفته اند که برای بدن بسیار مفید خواهند بود.

انواع نعناع خشکپاک

 محصول نعناع خشکپاک تهیه شده از کشتزارهای اصفهان خواهد بود. از این رو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. همچنین در تهیه این محصول از هیچ مواد افزودنی استفاده نشده است. بسته بندی مناسب و ایده آل این محصول موجب شده است که نحوه ی دسترسی افراد به این محصولات بسیار ساده تر صورت پذیرد. این محصول از محصولات خشکپاک در یک نوع خشک شده می باشد.

خرید عمده

محصولات مرتبط