خرما خشکپاک

خرما از جمله محصولات شگفت انگیزی می باشد که با در برداشتن خواص بینظیر و همچنین طعم دلنشین بسیار باب پسند خواهد بود. این میوه دارای طبع گرم می باشد، از این جهت مصرف آن در طب سنتی شدیدا پیشنهاد شده است.رما خشکپاک سه نوع است . خرما پیارم خشکپاک ، خرما آلویی یا خرما زاهدی خشکپاک و حبه خرما که در ادامه مطلب معرفی شده اند .

 

 

خرما پیارم خشکپاک

خرما خشکپاک در انواع گوناگون برای سلیقه های مختلف تهیه و بسته بندی شده است. از خواص بی نظیر این محصولات می توان به محصولات پاک شده ، در برخی از موارد هسته گیری شده ، تکه شده ، بدون مواد افزودنی اشاره نمود. استفاده از این محصولات نه تنها مزایای فوق العاده ای را برای بدن به ارمغان خواهند آورد، بلکه محصولی بسیار منحصر بفرد در پذیرایی ها می باشند. اوزان مختلف و بسته بندی های شکیل در کنار کیفیت ایده آل و مرغوب، این محصول از تولیدات شرکت خشکپاک را به یک محصول بی رقیب مبدل نموده است. واحد تولیدی خشکپاک با ارائه ی بسته بندی های متفاوت از محصولات تازه و مفید در جهت کسب رضایت مشتریان در تلاش بوده است. همچنین در مواردی برای رفع چسبندگی و برخورداری از کیفیت بسیار مطلوب از آرد برنج استفاده شده است. این محصول استفاده های بسیاری در وعده ها و میان وعده های ایرانیان خواهد داشت.

خرما زاهدی خشکپاک

استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوب اولین گام در واحد تولیدی خشکپاک می باشد. از این جهت از بهترین محصولات مانند خرما پیارم ( محصول شهر هرمزگان که یکی از نقاط اصلی تولید این محصول در کشور می باشد.) یک نوع نیمه خشک ؛ زاهدی ( محصول شهر بوشهر و از جمله محصولات صادراتی در کشور به شمار خواهد رفت ) یک نوع خشک شده ؛ حبه ( محصول شهر شادگان بوده و به دلیل خصوصیت ظاهری و طعم خاص و بی نظیر از طرفداران بسیار زیادی در سطح کشور برخوردار می باشد.) یک نوع چیپس شده ؛ استفاده نموده است.

محصولات مرتبط