خشکپاک در یک نگاه

ما مفتخر هستیم که توانسته ایم با مدیریتی پویا و کمک کارشناسان جوان ، از ابتدای تولید تا رساندن محصول به مصرف کننده نهایی را در مجموعه خشکپاک انجام دهیم .

کارخانه های  خشکپاک

کارخانه دریان

موقعیت جغرافیایی کارخانه تولید و فرآوری مواد غذایی خشکپاک با متراژه  2000 متر مربع ، در روستای دریان ، توابع شهر تبریز است . این کارخانه از سالن های مجزا جهت شستشو ، فرآوری ، سورتینگ ، بسته بندی و … با استفاده از مجهزترین ماشین آلات تولید و بسته بندی تشکیل شده است. لازم به ذکر است برخی از محصولات به علت حساسیت بالا مثل سبزی ها در دپارتمان های کاملا جدا گانه فرآوری و تولید می شوند . همچنین این کارخانه مانند دیگر بخش های خشکپاک فعالیت خود را تحت استانداردهای بین المللی شاملISO 9001، از نوبل آلمان و HACCP در مدیریت کیفیت و ایمنی بهداشت انجام می دهد. بیشتر محصولات استراتژیک خشکپاک مثل آلبالو و انواع آلوچه ها به علت های مختلف مثل دسترسی آسان تر به میوه جات ارگانیک باغ های آذربایجان در کارخانه دریان فرآوری و تولید می شود .

کارخانه بهارستان

کارخانه بهارستان از ابتدای سال 94 به عنوان یکی از فازهای کلیدی توسعه خشکپاک  با مساحتی بیش از هزار متر مربع  افتتاح گردید . این کارخانه مجهز به ماشین آلات به روز برای  پاکسازی و سورت و همچنین بسته بندی است که بیشتر برای حبوبات و خشکبار و آجیل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

انبارهای خشکپاک در تهران

برای نظم و سرعت بیشتر پخش در سراسر کشور ، تهران بهترین موقعیت استراتژیک برای ایجاد انبار است . انبارهای اصلی خشکپاک در وردآورد واقع شده است که برای نگهداری محصولات ارسالی از کارخانه های دریان و بهارستان مورد استفاده قرار می گیرد ضمن اینکه یک سالن جدا گانه و مجهز برای تولید برنج دارد .

تمام ورودی و خروجی های محصول با کمک سیستم  بروز   Hand Heldثبت می شود تا حد امکان از بروز خطای انسانی جلوگیری شود. ضمن اینکه  ايمني ، بهداشت و محيط زيست HSE از مهم ترين مسائلي است كه هرفرد در هر سطحي در محيط كار و زندگي بايد بدان توجه نمايد مجموعه خشکپاک به انجام دقیق این موضوع و رعایت آن علی الخصوص در انبار ها توجه ویژه دارد.

 

 

بازرگانی و پخش مویرگی خشکپاک

تمام زحماتی که تیم کارشناسی تولید ، اداری و مالی و لجستیک خشکپاک متحمل می شود تا محصولی باکیفیت آماده شود زمانی به بار می نشیند که تیم بازرگانی با سیاست گذاری های درست و موثر آن را به بازار معرفی نماید . با گذشت چند دهه از آغاز  فعالیت شرکت  محصولات خشکپاک با تنوع حداقل 100 محصول  در تمام شعب فروشگاه های زنجیره ای کل کشور از جمله رفاه ، افق کوروش ، هایپر استار ، نجم خاورمیانه ، هایپر می و …  به راحتی قابل دسترس است .

پخش مویرگی یکی از بزرگترین چالش های شرکت های تولیدی است که خشکپاک توسط تیم با تجربه خود توانسته در استان تهران و تبریز موفق ظاهر شود.