پسته خشکپاک

پسته یک میان وعده خوشمزه و سالم است . مصرف این نوع تنقلات برای بچه ها بسیار مفید و گاها ضروری است . پسته سرشار از این اسیدهای چرب امگا3 است که به رشد مغز کودک کمک موثری می کند.

 

خواص پسته

پسته علاوه بر مزه منحصر به فرد خود دارای ارزش غذایی بالایی نیز هست اما این موضوع باعث نمی شود ما رعایت دو اصل تنوع و تعادل را فراموش کنیم و در مصرف آن زیاده روی کنیم یا آن را از سبک زندگی خود حذف کنیم.

پسته خشکپاک ارزش غذایی زیادی دارد و در درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد . اگر برایتان مهم است که موی سالمی داشته باشید ؛ بهتر است مصرف پسته را در برنامه هفتگى تان بگنجانید . موهای ما نیاز دارند تا علاوه بر شست و شو و رعایت نکات بهداشتی برای سلامت و درخشندگی و حالت، تغذیه مناسبی هم داشته باشند . از دیگر خواص پسته می توان به تقویت قوای جنسى و  تسکین سرفه و به تعویق انداختن چروک پوست صورت و … اشاره کرد. بهترین روش برای نگهداری از آجیل مغز شده، نگهداری درجای خشک و خنک  است تا از رشد قارچ آفلاتوکسین بر سطح دانه‌ها و مغزها پیشگیری کنید. مصرف این قارچ سرطان زاست.

 

 

انواع پسته

پسته خشکپاک از نظر شکل ظاهری به سه رقم تقسیم می شود . انواع پسته در کارخانه خشکپاک با دو طعم خام و شور بصورت یکدست و تازه در بسته بند های بهداشتی فرآوری شده و عرضه می شود .

 

  1. پسته اکبری خشکپاک که درشت ترین نوع پسته است و شکل ظاهری آن مثل بادام کشیده است .  
  2. پسته کله قوچی خشکپاک ، این نوع پسته درشت و پهن و کمی کوتاه تر از نوع اکبری است . 
  3. پسته فندقی خشکپاک ، همانطور که در اسم این رقم مشهود است این نوع پسته کمی گردتر از رقم های دیگر است.

 

 

 

 

 

خرید عمده

محصولات مرتبط