خرید لواشک
  • 08 اردیبهشت 1400تاریخ انتشار:
  • آشپزخانهدسته بندی:
  • 1,783تعداد بازدیدها:
  • 0تعداد نظرات:

5 نکته برای خرید لواشک مرغوب

چگونه و از کجا لواشک مرغوب بخریم

لواشک، یک خوراکی محبوب در میان ما ایرانی ها است که هم به صورت تکی و در میان وعده و هم در پخت بسیاری از غذاها از آن استفاده می کنیم. لواشک، از دیرباز برای نگه داری طولانی تر برخی از میوه های تابستانی تهیه می شده است. این خوراکی خوشمزه را از پوره ی یک یا چند میوه درست می کنند که پس از پختن کامل میوه در مقداری آب و نمک، آن را صاف کرده و به صورت یک پوره ی نرم در می آورند. در روش سنتی که احتمالاً همه ی ما از خانه ی مادربزرگ هایمان به یاد داریم، پوره را در سینی های بزرگ درست شبیه به نان لواش پخش کرده و در آفتاب قرار می دهند تا خشک شود. در روش های صنعتی و شرکتی، پوره ی میوه در دستگاه های مخصوص خشک شده و سپس بسته بندی می شود. اگر از طرفداران لواشک باشید، خرید لواشک مرغوب، یکی از دغدغه های همیشگی برای شما خواهد بود. با ما همراه باشید تا نکاتی را در مورد خرید لواشک مرغوب در میان بگذاریم.

نکته اول: ترش، شیرین یا ملس، اول انتخاب کنید!

اولین قدمی که باید برای خرید لواشک مرغوب بردارید، انتخاب طمع لواشکی است که دوست دارید. طرفدار طمع ترش هستید یا ملس؟ لواشک شیرین چطور؟ آن را ترجیح نمی دهید؟ در اکثر موارد، سبک طمع لواشک ها مشخص می شود. در لواشک های صنعتی و بسته بندی شده ی شرکتی، به طور مشخص بر روی بسته بندی تعیین شده است که چه طمعی دارد و از چه میوه ای تهیه شده است. بنابراین پیش از خرید لواشک مرغوب خود، اول طمع محبوبتان را انتخاب نمایید.

خرید لواشک

نکته دوم: چه لواشکی مرغوب است چه لواشکی غیر مرغوب

خب آن چه کاملاً واضح است، اهمیت روند تهیه و تولید لواشک است که لواشک مرغوب را از انواع نامرغوب جدا می کند. آیا میوه ای که لواشک را از آن تهیه می کنند کیفیت دارد؟ خوب شسته و ضد عفونی می شود؟ در روند تولید و خشک کردن آن چقدر دخالت دست وجود دارد؟ فرایند خشک کردن لواشک به چه صورت است؟ آیا در معرض آلودگی های محیطی، حشرات موزی و غیره قرار می گیرد؟ چطور می توان فهمید که یک لواشک مرغوب است؟ با اعتماد به فروشنده! بله این تنها راه شما است. پس برای خرید لواشک مرغوب، یک فروشنده ی معتبر پیدا کنید!

نکته سوم: لواشک مرغوب، یک پذیرایی خوب و پرخاصیت

ما ایرانی ها به خونگرمی و میهمان نوازی معروف هستیم. به عنوان یک میزبان، پذیرایی از میهمان ها با خوراکی های سالم، خوشمزه و جذاب مهم ترین دغدغه برای شما خواهد بود. لواشک یک انتخاب خوب است. اگر لواشک پذیرایی باشد که چه بهتر، چرا؟ لواشک خواص شگفت انگیزی دارد که آن را به یک خوراکی خوب برای پذیرایی تبدیل کرده است. این خواص عبارتند از:

  • لواشک می تواند مهمان شما را گرسنه تر کند تا برای خوردن شام یا ناهار خوشمزه آماده شود!
  • لواشک سرشار از آنتی اکسیدان است.
  • ویتامین های موجود در لواشک بسیارند که بسته به میوه ای که لواشک از آن ها برگرفته شده متفاوت خواهند بود.
  • لواشک می تواند فشار خون شما را تنظیم کند.
خرید لواشک

نکته چهارم: علت برتری لواشک های شرکتی بر لواشک های خانگی

طبق آن چه در دو پاراگراف قبل گفتیم، مهم ترین نکته در خرید لواشک مرغوب اهمیت دارد، بهداشتی بودن کامل فرآیند آن است. در لواشک های خانگی، شما اطمینانی از فرایند تولید و خشک کردن لواشک نخواهید داشت. تازه اگر در لواشک خانگی محبوب شما در آفتاب خشک شده باشد، باید نگران آلودگی های دیگری مانند گرد و خاک نشسته بر روی لواشک نیز باشید. به همین علت است که لواشک های شرکتی با پروانه ی بهداشت نسبت به لواشک های خانگی بهداشتی تر و برتر هستند.

خرید لواشک

آخرین نکته: خرید لواشک مرغوب، اولین چیزی است که باید به خاطر بسپارید!

اگر لواشک خور هستید، لواشک مرغوب بخورید. خرید لواشک مرغوب به شما این امکان را می دهد تا نهایت لذت را با خیال راحت از لواشک خود ببرید. خرید لواشک مرغوب از خشکپاک که با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، پیشرفته ترین دستگاه ها و با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی اقدام به تولید می کند، می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. برای خرید انواع لواشک، می توانید به فروشگاه اینترنتی خشکپاک مراجعه نمایید.

نظرات کاربران