لواشک پذیرایی
  • 02 دی 1399تاریخ انتشار:
  • اخباردسته بندی:
  • 2,039تعداد بازدیدها:
  • 0تعداد نظرات:

5 نکته درباره لواشک پذیرایی که نمیدانستید!

چند نکته در مورد لواشک پذیرایی

تصور کنید یک لواشک پذیرایی در دست دارید. آن را از بسته بندی خارج کنید و داخل دهان خود بگذارید. به محض آنکه اولین گاز را به لواشک پذیرایی خود می زنید، طمع ملس آن باعث می شود بزاق دهانتان ترشح شود. تمام اعضای صورت شما منقبض شده و با تمام وجودتان طمع لواشک را احساس خواهید کرد. ببینید، لذت بردن از خوردن لواشک به یک سنت دیرینه برای ما ایرانی ها تبدیل شده است. در این مقاله از بلاگ خشکپاک، می خواهیم 5 نکته جالب درباره خرید لواشک پذیرایی که نمی دانستید را برایتان بازگو کنیم. با ما همراه باشید تا کمی به اسرار این خوشمزه ی دوست داشتنی پی ببریم.

1. لواشک پذیرایی، همان لواشک برگه ای است، با بسته بندی متفاوت!

طبق نظر سنجی های متعددی که انجام شده است، برخی طرفدار لواشک برگه ای هستند و برخی دیگر طرفدار لواشک برگه ای که بسته بندی سنتی دارد. اجازه دهید یک واقعیت را به شما بگویم، لواشک پذیرایی و لواشک برگه ای هر دو با مواد اولیه یکسانی تولید می شوند. تنها تفاوت آن ها در نحوه بسته بندی شان است. برتری لواشک پذیرایی نسبت به نوع دیگر بسته بندی در این است که در سایز کوچک تر تولید شده و جدای از مناسب بودن برای پذیرایی، در همان مرتبه ای که از بسته بندی خارج می شوند، خورده شده و نیازی نیست تا در هوای باز و در معرض میکروب ها و باکتری ها از آن ها نگه داری کرد.

لواشک پذیرایی

2. لواشک پذیرایی، ارگانیک بودن یا نبودن. مسئله این است!

اهمیت ارگانیک بودن مواد غذایی در چند سال اخیر و با گسترش بیماری های ناشی از مواد شیمایی مانند سرطان ها و انواع مسمویت های غذایی افزایش پیدا کرد. محصولی ارگانیک است که با کمک مواد اولیه ارگانیک و بودن ذره ای مواد شیمیایی افزودنی تولید می شود. در هنگام خرید لواشک پذیرایی، تنها به قیمت آن توجه نکنید، چرا که ارگانیک بودن لواشک بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه بیش از نیمی از طرفداران لواشک پذیرایی کودکان هستند، اهمیت ارگانیک و با کیفیت بودن آن ها ، دو چندان خواهد شد.

لواشک پذیرایی

3. ساخت لواشک پذیرایی با کم ترین دخالت دست انجام می شود.

حتما به یاد می آورید زمانی را که مادربزرگ های ما در تابستان، از میوه های ترش و خوشمزه ی این فصل لواشک درست می کردند. آن ها میوه ها را درون قابلمه های بسیار بزرگی می پختند و سپس با کمک دست هایشان از میوه های پخته شده را از صافی رد می کردند تا به یک ماده یک دست برسند. سپس این پوره را درون سینی های بزرگ فلزی مانند نان لواش پهن می کردند و در آفتاب قرار می دادند تا خشک شود. آن لواشک ها با استفاده از دست های مادربزرگ های ما درست می شدند. اما امروزه هیچ کس دوست ندارد لواشکی که می خورد با دست یک غریبه تماس پیدا کرده باشد. بنابراین لواشک پذیرایی یک انتخاب خوب است. زیرا این مدل لواشک با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بدون دخالت دست تولید می شوند.

لواشک پذیرایی

4. لواشک پذیرایی و خواص فوق العاده ی آن برای سلامتی شما

همانطور که می دانید، همه انواع لواشک از جمله لواشک پذیرایی با استفاده از میوه درست می شود. بنابراین طبیعی است که فواید ویژه ای برای سلامتی شما داشته باشد. لواشک می تواند شامل مواد معدنی بسیاری مثل پتاسیم و کلسیم و همچنین ویتامین هایی مانند ویتامین A و ویتامین B است. لواشک پذیرایی، کالری بسیار کمی دارد، بنابراین می تواند در روند کاهش وزن شما تاثیر مثبت داشته باشد. لواشک می تواند فشار خون و ضربان قلب شما را کنترل کرده و در دفع سنگ کلیه موثر باشد. البته خواص لواشک پذیرایی بسته به طمعی که دارد متفاوت خواهد بود.

5. برتری لواشک های پذیرایی خشکپاک نسبت به لواشک های خانگی

همانطور که در بند سوم همین مقاله ذکر کردیم، لواشک پذیرایی بدون دخالت دست تولید می شود در صورتی که لواشک های خانگی، با دخالت های مستقیم دست تولید می شوند. ممکن است فکر کنید لواشک های خانگی به خاطر استفاده از مواد اولیه مرغوب طمع بهتری دارند. اما باید بدانید که اگر از یک برند مرغوب لواشک پذیرایی با کیفیت بخرید، می توانید از مواد اولیه استفاده شده و در نتیجه طمع عالی آن مطمئن شوید. برای نمونه، فروشگاه اینترنتی خشکپاک، لواشک پذیرایی خود را با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، بدون مواد افزودنی شیمیایی و به روش ارگانیک تولید می کند. برای ملاحظه انواع لواشک پذیرای خشکپاک می توانید به سایت فروشگاه مراجعه نمایید.

نظرات کاربران